O NAS

O NAS

 

Polska firma z wieloletnim doświadczeniem  

Istniejemy od 1990 roku, zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn do obróbki powierzchni. Nasze urządzenia wykonują takie procesy jak: gratowanie, szlifowanie, wygładzanie, bądź polerowanie elementów wykrawanych, ciętych, odlewanych, tłoczonych, drukowanych, frezowanych, produkowanych seryjnie  lub masowo z różnych materiałów. Do perfekcji opanowaliśmy proces polerowania biżuterii, o czym doskonale wiedzą nasi stali klienci. Od zawsze największą wagę przykładaliśmy do wysokiej jakości stąd nasze urządzenia są  niezawodne, precyzyjne oraz skuteczne. Przez cały okres działalności jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby Klienta co umożliwia nam rozwój, wszechstronność i elastyczność.

 

Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą czyli Know How

Działając komplementarnie proponujemy Państwu dobór i zakup kompletnych linii technologicznych dostosowanych w pełni do używanych przez Państwa materiałów jak i trybu pracy. Zaopatrzymy naszych klientów nie tylko w maszyny ale także niezbędne do obróbki media - kształtki, płyny oraz proszki i przede wszystkim wiedzę jak najefektywniej wykorzystać nasze urządzenia. Dlatego jesteśmy otwarci na szkolenia dla i u klienta.

 

Najwyższe standardy w obsłudze Klienta

Misją naszej firmy jest jej ciągły rozwój i zadowolenie naszych Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na opiekę posprzedażową w pełnym zakresie obsługi naszych maszyn, serwisu i indywidualnego dopasowania technologii.

 

Dziękujemy za zaufanie

Jakość naszych maszyn, wykonanych w 100% w Polsce  docenili nie tylko polscy producenci. Nasze urządzenia trafiają do klientów we wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Stale monitorując potrzeby naszych odbiorców bierzemy udział w cyklicznych targach na całym świecie przez co szukamy nowych inspiracji oraz twórczych wyzwań.

 

To dla Państwa tworzymy i rozwijamy się . Dziękujemy że jesteście z nami.

 

Przejdź do góry strony