O NAS

O NAS

 

Avalon-polski producent maszyn 

Jesteśmy unikatową na skalę Polski firmą produkującą maszyny do masowej obróbki powierzchni w zakresie takich procesów jak: gratowanie, szlifowanie, wygładzanie, polerowanie, odtłuszczanie, zatępianie krawędzi itp. Nasze urządzenia mają zastosowanie w bardzo wielu branżach- od jubilerstwa, przez sektor medyczny, lotniczy, motoryzacyjny, muzealniczy, zegarmistrzowski, odlewniczy, tworzyw sztucznych, druk 3D, gastronomiczny, oraz szerokie zastosowanie w przemyśle produkcyjnym przy detalach ciętych laserowo, tłoczonych, frezowanych itp. 

 

Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą czyli Know How

Działając komplementarnie proponujemy Państwu dobór i zakup kompletnych linii technologicznych dostosowanych w pełni do używanych przez Państwa materiałów jak i trybu pracy. Zaopatrzymy naszych klientów nie tylko w maszyny ale także niezbędne do obróbki media - kształtki, płyny oraz proszki i przede wszystkim wiedzę jak najefektywniej wykorzystać nasze urządzenia. Dlatego jesteśmy otwarci na szkolenia dla i u klienta.

 

Najwyższe standardy w obsłudze Klienta

Misją naszej firmy jest jej ciągły rozwój i zadowolenie naszych Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na opiekę posprzedażową w pełnym zakresie obsługi naszych maszyn, serwisu i indywidualnego dopasowania technologii.

 

Dziękujemy za zaufanie

Jakość naszych maszyn, wykonanych w 100% w Polsce  docenili nie tylko polscy producenci. Nasze urządzenia trafiają do klientów we wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Stale monitorując potrzeby naszych odbiorców bierzemy udział w cyklicznych targach na całym świecie przez co szukamy nowych inspiracji oraz twórczych wyzwań.

 

To dla Państwa tworzymy i rozwijamy się . Dziękujemy że jesteście z nami.

 

Przejdź do góry strony