Kariera

 

Jesteśmy dumni z naszej pracy!

W Avalon cenimy bezpieczeństwo i współpracę całego zespołu. Wszystko, co robimy oparte jest na zasadach zgodnych z najnowszą myślą i sztuką techniczną. Są wśród Nas inżynierowie, konstruktorzy, mechanicy, technolodzy, elektrycy, specjaliści d/s produkcji, spawacze, tokarze, frezerzy, ślusarze, monterzy a także inni specjaliści z pokrewnych dziedzin.

Kogo szukamy i co jest dla nas bardzo ważne?

Szukamy ludzi z pasją, specjalistów i fachowców, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem będą utrwalać i dbać o wysoką jakość naszych produktów. Szukamy ludzi energicznych, zdolnych, wykształconych, kreatywnych, którzy nie boją się nowych rozwiązań. Dokładamy wszystkich starań, by zapewnić stabilną, bezpieczną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Nie zapominamy jednak o młodych ludziach, którzy chcą zdobyć doświadczenie i możliwość budowania swojego warsztatu pracy – stąd jesteśmy otwarci na staże i praktyki zawodowe oraz studenckie.

Rekrutacja

Rekrutację prowadzimy w formie okresowej oraz ciągłej (za zgodą kandydata archiwizujemy dokumenty aplikacyjne). Wszystkich kandydatów zainteresowanych pracą, współpracą lub praktykami zapraszamy do nadsyłania curriculum vitae oraz listu motywacyjnego w formie elektronicznej w formacie PDF (rekrutacja@avalon-machines.pl) , pocztą tradycyjną bądź osobiście. Dodatkowe informacje pod nr telefonu: +48 602 401 893, +48 798 692 703


Aktualne Oferty Pracy: 

Przejdź do góry strony